KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15507125
nr 1550 7125
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Monogramsignerad. Studie, 20x18 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 40x36 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:06:13
800 kr
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson